RECEPCE +420 596 133 922

 

 

O NÁS

Společnost Sven Car, s.r.o. byla založena v roce 1998.

Po celou dobu své působnosti se věnujeme pouze a výhradně značce Volvo. Patříme tak mezi přední a zkušené autorizované Volvo dealery a autorizované Volvo servisy v České republice.

Cílem našeho dealerství a celého naše dlouholetého a stabilního týmu je poskytování kvalitních a precizních služeb v oblasti prodeje, pojištění, financování, poprodejních a servisních služeb.

Naší snahou je maximální spokojenost našich klientů.

Jsme progresivní a flexibilní, protože chceme, aby se u nás klient cítil příjemně, nenuceně a prémiově.

První vůz Volvo sjel z výrobní linky v Göteborgu v roce 1927.

Skupina Volvo Car Group vyrábí automobily prémiové třídy v provedení sedan, kombi, cross country a SUV. Výrobní centra automobilky Volvo jsou ve Švédsku, Belgii a Číně.

Volvo jde cestou úspěchu a vytváří přitom přelomové inovace, které mění celý svět.

Buďte u toho také.

Ekologická likvidace vozidel vyřazených z provozu END-OF-LIVE VEHICLE

Dle evropské směrnice EU o vozidlech s ukončenou životností č.2000/53/ES je důležité, aby byl minimalizován vliv vozidel s ukončenou životností na životní prostředí a přispělo se tak k ochraně, zachování a zlepšení kvality životního prostředí a úspor energie.

Aby tomu mohlo být dostáno, je potřeba v této záležitosti kontaktovat odbornou firmu, která se ekologickou likvidací vyřazených vozidel zabývá. Firma INVOLVEX TRADE s.r.o. se zabývá ekologickou likvidací vozidel všech typů a značek v celém Moravskoslezském kraji.

Likvidace Vašeho vozidla zde probíhá dle zákona o ekolikvidaci č. 185/2001 sb. Ekologicky zlikvidují Vaše vozidlo nebo vrak, a jelikož je tento proces ze zákona povinný,po dokončení procesu ekologické likvidace obdržíte zdarma protokol společně se všemi potřebnými doklady k ukončení pojištění a vyřazení vozidla z registru. V případě zájmu Vaše vozidlo také zdarma odvezou.

HOT-LINE: +420 773 107 107

www.ekolikvid.cz


 

 

 

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru